Pak je vinylová podlaha lepená tou správnou volbou pro Vás.

Vinylová podlaha lepená je typ vinylové podlahy, který se pokládá pomocí lepidla. Tuto podlahu lze lepit na jakýkoli rovný a pevný povrch, jako jsou beton, dřevo nebo stará podlaha. Vinylová podlaha lepená je vyrobena z vinylových desek nebo plátů, které jsou zpravidla vyrobeny z polyvinylchloridu (PVC). Tyto desky nebo pláty se lepí na podklad pomocí speciálního lepidla a jsou šité, aby se zajistil pevný a hladký povrch.

V naší firmě Podlahy Lipták Vám nabízíme kvalitní vinylové podlahy, které jsou lepené na podklad. Tyto podlahy jsou vysoce odolné vůči vodě a skvěle se hodí do kuchyně, koupelny nebo jakéhokoli jiného prostoru, kde je potřeba odolná a trvanlivá podlaha.

Navíc, vinylové podlahy lepené na podklad jsou snadno nainstalovatelné, takže si můžete ušetřit náklady na profesionální pokládku. A s naší širokou škálou barev a vzorů si můžete vybrat ten nejlepší pro Váš prostor.


Kontaktujte nás
a naši odborníci Vám rádi poradí s výběrem toho nejlepšího řešení pro Váš domov nebo kancelář s vinylovou podlahou lepenou na podklad.

alori-sidebar

Kvalitní podlahy
za skvělou cenu.

Kontaktujte nás ještě dnes!

Poptávka služeb
Jak pracujeme?

PROCES POKLÁDKY

Zvolíte si design podlahy

Zdarma všechno probereme a změříme

Provedeme pokládku podlahy

Provedeme dokončovací práce

© 2023 Jaroslav Lipták | Všechna práva vyhrazena